Finn Juhl. Skål af drejet teak, udført hos Kay Bojesen

Varenummer: 5630569
Vurdering: DKK 9.000

Finn Juhl. Skål af drejet teak, stemplet: "KAY BOJESEN DENMARK COPYRIGHT FINN JUHL DESIGN". H. 5,5 cm. Ø. 15 cm. Fremstår med minimale brugsspor, efter alder.
Auktionen afsluttes:  07-12-2020 20:19:00