Zetterman, Jarefeldt & Rosenschöld for SA Möbler. Otte taburetter (8)

Varenummer: 6472845
Hammerslagspris: DKK 4.600
Vurdering: DKK 2.000

Zetterman, Jarefeldt & Rosenschöld for SA Möbler. Otte taburetter, sæde og ryg betrukket med sort læder, ben af sortlaseret træ. Højdejusterbar. Maks. sh. 52 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (8)
Proveniens: Danske Bank / Danica Pension
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 10:04:00