Yunior Hurtado. Portræt af kvinde (cd)

Varenummer: 6447306
Hammerslagspris: DKK 9.000
Vurdering: DKK 15.000

Yunior Hurtado (f. 1977). Portræt af kvinde, olie på lærred, sign. Hurtado. 140 x 120 (149 x 129) cm.
Auktionen afsluttes:  13-04-2024 18:14:02

24113 12-04-2024 13:09:28 DKK 9000