Yunior Hurtado. Figurkomposition (cd)

Varenummer: 6446836
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 7.000

Yunior Hurtado (f. 1977). Figurkomposition, olie på lærred, sign. Hurtado. 85 x 85 (94 x 94) cm.
Auktionen afsluttes:  13-04-2024 19:34:02

24113 13-04-2024 15:05:47 DKK 4000