WMF Ikora. Art deco vase af silver plate

Varenummer: 6345559

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 7.000

WMF Ikora. Art deco vase af silver plate. H. 50 cm. Stemplet WMF Ikora Silver Plate. Fremstillet af WMF Ikora, Tyskland. Fremstår med brugsspor samt hak/bule.

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 19:49:00