WMF Ikora. Art deco vase af silver plate

Varenummer: 6345559
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 7.000

WMF Ikora. Art deco vase af silver plate. H. 50 cm. Stemplet WMF Ikora Silver Plate. Fremstillet af WMF Ikora, Tyskland. Fremstår med brugsspor samt hak/bule.
Auktionen afsluttes:  02-05-2024 19:41:00

2342882 02-05-2024 17:07:44 DKK 2000