Wladyslaw Chmielinski (1911-1979): Bymotiv med kanekørsel. Sign. Olie på lærred.

Varenummer: 6409464
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 3.000

Wladyslaw Chmielinski (1911-1979): Bymotiv med kanekørsel. Sign. Olie på lærred. 51X70.
m1
Auktionen afsluttes:  31-10-2023 20:34:23