Willy Junget, København. Røgkvartsring af 14 kt. guld

Varenummer: 6445468

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.000

Willy Junget, København. Retroring af 14 kt. guld, prydet med cabochonslebet røgkvarts, stemplet "WJ 585", Str. 53. Vægt: ca. 6,3 gr. Fremstår med brugsspor.

DKK 2.400
Auktionen afsluttes:  17-04-2024 19:02:38