Willy Dannerfjord, olie på lærred, snelandskab, Norge (cd)

Varenummer: 6446654
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Willy Dannerfjord (1904-1960). Snelandskab m/ hus, Norge, olie på lærred, sign. W. Dannerfjord Norge m.m., 67 x 97 cm. (82 x 112 cm).
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 13:12:08

2332621 31-03-2024 19:40:08 DKK 350