William Hansen. Strandmotiv m/ solnedgang & fugle (cd)

Varenummer: 6470742
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

William Hansen (1908-1991). Strandmotiv m/ solnedgang & fugle - betitlet 'Sol i Oktober', olie på plade, sign. i monogram og dateret 72 & på bagsiden, 70 x 85 cm. (77 x 92) cm.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 15:00:00

1957071 04-07-2024 20:52:53 DKK 500