Vitrineskab af mahogni, 20 årh.

Varenummer: 6470652
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Vitrineskab af mahogni, overdel med 2 sprossede døre bag hvilke hylder, underdel med skab. 20 årh. 1 nøgle medfølger. H. 173 B. 82 D. 30 cm. Enkelte mærker og ridser.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:19:49

2317857 10-07-2024 19:35:56 DKK 500