Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Pelse, skindjakker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vintage minkpels. Blackglama. Str 38-40.
Varenummer
:
6421608
Hammerslagspris
:
2.800
Vurdering
:
5.000
Vintage pels i sorte glansfulde skind, 'Blackglama' i str 38-40. Fremstår med lille krave, to lommer, og en lille indvendig skjult lomme, tre hægter. Længde ca. 114 cm, bryst ca. 104 cm, ærmelængde ca. 55 cm. Fremstår med brugsspor, særligt på hægteholdere, en mangler.
14-02-2024 11:03:27
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2333436
11-02-2024
14:01:23
2800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image