Vintage herrering af 14 kt guld.

Varenummer: 6474329
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.400

Vintage herrering af 14 kt guld. Ringstr. 66, Ø. 21 mm. Vægt: ca. 4,80 gram. Fremstår med brugsspor herunder ridser.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:50:00

1415856 08-07-2024 21:33:37 DKK 1000