Vintage halskæde og vedhæng udført i 14 kt guld.

Varenummer: 6474103

Næste bud: DKK 4.600
Vurdering: DKK 5.800

Vintage halskæde og vedhæng udført i 14 kt guld. Stemplet '585' på lås. Længde på halskæden er ca. 36 cm. Vægt ca. 20,6 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.

DKK 4.600
Auktionen afsluttes:  25-07-2024 20:14:00