Villy Schou Andersen. Rundt spisebord med tillægsplade (2)

Varenummer: 6435280
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Villy Schou Andersen, rundt spisebord af fineret bejdset eg. Udtræk og med tillægsplade. Bord H. 71cm Ø 115 cm, plade à 55 cm. Fremstår med brugsspor herunder till.pl med finerskade. (2)
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:01:37

2322195 13-02-2024 16:30:38 DKK 500