Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Villy Schou Andersen. Rundt spisebord med tillægsplade (2)
Varenummer
:
6435280
Moms vare
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.500
Villy Schou Andersen, rundt spisebord af fineret bejdset eg. Udtræk og med tillægsplade. Bord H. 71cm Ø 115 cm, plade à 55 cm. Fremstår med brugsspor herunder till.pl med finerskade. (2)
13-02-2024 20:01:37
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2322195
13-02-2024
16:30:38
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image