Vilhelm Arnesen (1865-1948): Marine med enmastet skonnert

Varenummer: 6429602

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.400

Olie på lærred. Sign. Vilh. Arnesen 1942. 65 x 51 cm

DKK 1.600
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 21:12:00