Vilhelm Arnesen (1865-1948): Marine med enmastet skonnert

Varenummer: 6429602
Hammerslagspris: DKK 1.900
Vurdering: DKK 3.400

Olie på lærred. Sign. Vilh. Arnesen 1942. 65 x 51 cm
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 21:12:00