Ubk. engelsk maler. 19. åhr.: Køer ved vandløb.

Varenummer: 6436351
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Olie på lærred mont. på senere plade. Utydelig sign. W. Far.... 34 x 47 cm.
Auktionen afsluttes:  20-02-2024 18:32:00

154787 20-02-2024 18:28:23 DKK 1000