Ubekendt møbelproducent. Vitrineskab, lyst træ
Vurdering:
4.800
Dobbeltlåget vitrine med låger, olieret fineret egetræ. Sider og fronter med glas, hvorbag hylder, profileret top og sider. Indvendig fineret fyr. En nøgle. H. 204 cm. L. 124 cm. B. 42 cm. Fremstår med lette/minimale brugsspor. Venstra låge skraber lidt i bund når den åbnes.
11-07-2024 16:08:53