Ubekendt møbelproducent. Vitrineskab, lyst træ

Varenummer: 6431328

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.800

Dobbeltlåget vitrine med låger, olieret fineret egetræ. Sider og fronter med glas, hvorbag hylder, profileret top og sider. Indvendig fineret fyr. En nøgle. H. 204 cm. L. 124 cm. B. 42 cm. Fremstår med lette/minimale brugsspor. Venstre låge skraber lidt på bund når den åbnes.

DKK 3.200
Auktionen afsluttes:  23-04-2024 15:49:36