Ubekendt møbelproducent. Safaristol af bejdset eg

Varenummer: 6467963
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.200

Ubekendt møbelproducent. Safaristol af udskåret bejdset eg. Sæde, ryg og armlæn af cognacfarvet læder. Løse sædepude. H. 75 cm., B. 55 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 08:56:00

1124150 06-07-2024 10:53:16 DKK 500