Ubekendt møbelproducent. Lav skænk af eg. L. 220cm

Varenummer: 6472847
Vurdering: DKK 4.800

Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret egetræ, front med fem skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, ben af massivt bøgetræ. Af nyere dato. H. 80 L. 220 cm. D. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 16:30:38