Ubekendt møbelproducent. Lav skænk af 240 cm.

Varenummer: 6461205
Vurdering: DKK 4.800

Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret mørk træ, front med fem skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, ben af massivt træ. Af nyere dato. H.82 cm. L. 240 cm. D. 44 cm Fremstår med alm. brugssporH. 82. L. 240. D 44
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:42:53