Ubekendt møbeldesign. Skrivebord, mørkt træ. L. 160 cm

Varenummer: 6439333

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.600

Ubekendt møbeldesign. Skrivebord af fineret mørkt træ med front af to skuffer, monteret på runde tilspidsede ben. H. 78 L. 160 B. 70 cm. Nyere dato. Fremstår med alm. brugsspor.

DKK 3.000
Auktionen afsluttes:  21-07-2024 18:22:07