Ubekendt kunstner. Udsnit efter Diego Velázquezs 'Los borrachos'

Varenummer: 6469117
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (1900-tallet). Udsnit 'Los borrachos' el. 'The Triumph of Bacchus', kopi efter Diego Velázquez, olie på lærred, sign. ant. Ambrosia m.m., 28 x 39 cm. (37 x 49) cm. M/ enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 12:15:00

126705 12-07-2024 12:00:21 DKK 350