Ubekendt kunstner. Thailand / Vietnam 20 årh.

Varenummer: 6470357
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Komposition, sign. T Van samt stemplet. Thailand / Vietnam 20 årh. 38 x 56 (65 x 84) cm.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:40:00

806005 08-07-2024 23:54:37 DKK 500