Ubekendt kunstner: Tegning signeret og dateret 1874

Varenummer: 6436684
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner: Tegning af kvinde signeret OB og dateret Vestergade 1874. Kvinden navngivet i højre side. 25x20,5 cm (42,5x36,5 cm. Indrammet i samtidig ramme, ramme mangler kugle på hjørne.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:24:00

2267816 13-02-2024 20:21:15 DKK 500