Ubekendt Kunstner: Skoleskibet København

Varenummer: 6416382
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt Kunstner: Skoleskibet Danmark. Utydelig signeret. Olie på lærred. 44x64 cm (53x73 cm)
Auktionen afsluttes:  20-02-2024 19:25:00