Ubekendt kunstner. Profilbillede af ung kvinde. Olie på lærred

Varenummer: 6474616
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Profilbillede af ung sydeuropæisk kvinde. Olie på lærred. Usign. 1800-tallet. 38x38 cm. ( 54x54 cm) Fremstår med skader på ramme.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:40:00