Ubekendt kunstner: Portræt af jæger

Varenummer: 6429805
Vurdering: DKK 1.500

Akvarel fra det 19. årh. Sign. J.A.H. 87 Rammemål 52 x 40,5 cm
Auktionen afsluttes:  24-03-2024 10:49:57