Ubekendt kunstner. Parti fra en havneby

Varenummer: 6449854
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Parti fra en havneby, olie på papir, signeret og dateret 91. 55 x 79 cm (57 x 80 cm).
Auktionen afsluttes:  17-04-2024 19:44:00

782973 17-04-2024 19:38:51 DKK 350