Ubekendt kunstner, olie på lærred, opstilling

Varenummer: 6446665
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (1900-tallet), opstilling, olie på lærred, usign., 66,5 x 53,5 cm. U.R.
Auktionen afsluttes:  14-04-2024 18:15:00