Ubekendt kunstner, olie på lærred, komposition

Varenummer: 6447527
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (1900-tallet), komposition, olie på lærred, sign. på bagsiden KOMPOSITION 1966 monogram, 28 x 22 cm. (47 x 41 cm).
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 12:48:08

1301713 05-04-2024 11:30:06 DKK 350