Ubekendt kunstner, motiv m/ 'Skoleskibet København' udfor Kronborg

Varenummer: 6474397

Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (1900-tallet). Motiv m/ 'Skoleskibet København' udfor Kronborg, olie på lærred, sign. utydeligt, 45 x 65 cm. (68 x 89) cm. Med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  26-07-2024 18:32:00