Ubekendt kunstner: Marinemaleri signeret F. Müller

Varenummer: 6436282

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Ubekendt kunstner: Marinemaleri signeret F. Müller. Olie på plade 31x44 cm (37x50 cm).

DKK 1.000
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 19:37:00