Ubekendt kunstner. Maleri. Olie på lærred. Høstscene fra Svanninge
Vurdering:
Ubekendt kunstner. Maleri, olie på lærred. Høstscene fra Svanninge, utyd. sign. Mål: 41x51 cm. (58x67)
23-04-2024 17:19:36