Ubekendt kunstner: Maleri med musiker omkring år 1900
Vurdering:
1.000
Ubekendt kunstner: Maleri med musiker omkring år 1900. Olie på plade. 17x22,5 cm (24x30 cm). Usigneret.
27-02-2024 18:45:00