Ubekendt kunstner: Maleri med musiker omkring år 1900

Varenummer: 6436284
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner: Maleri med musiker omkring år 1900. Olie på plade. 17x22,5 cm (24x30 cm). Usigneret.
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 18:45:00