Ubekendt Kunstner (kopi efter Otto Bache): Et kobbel heste udenfor Lindenborg Kro, olie på lærred

Varenummer: 6473846
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Ubekendt Kunstner (kopi efter Otto Bache): Et kobbel heste udenfor Lindenborg Kro, olie på lærred. Signeret Goldbro. 67 x 95 cm (91x120 cm).
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 13:15:00

1354 11-07-2024 22:30:28 DKK 600