Ubekendt kunstner. Klitlandskab

Varenummer: 6455654
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Klitlandskab, olie på lærred, sign. 60 x 80 (81 x 101). Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  22-07-2024 08:18:07