Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel.
Varenummer
:
6449676
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel indrammet i passepartout. Usign. Mål: 46x82 cm. (67x104)
02-05-2024 17:21:06
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2165164
01-05-2024
09:24:02
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image