Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel.

Varenummer: 6449676

Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel indrammet i passepartout. Usign. Mål: 46x82 cm. (67x104)

Auktionen afsluttes:  23-04-2024 16:38:36