Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel.

Varenummer: 6449676
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Kirkeinteriør, akvarel indrammet i passepartout. Usign. Mål: 46x82 cm. (67x104)
Auktionen afsluttes:  02-05-2024 17:21:06

2165164 01-05-2024 09:24:02 DKK 500