Ubekendt kunstner, GL: Landskab, olie på lærred

Varenummer: 6473189

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Sign. og dat. GL '32. 67 x 80 cm.

DKK 600
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 15:30:00