Ubekendt kunstner. Figurkomposition

Varenummer: 6449855
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Figurkomposition, olie på lærred, usign. 81 x 65 cm (84 x 69 cm).
Auktionen afsluttes:  11-04-2024 20:58:52

2322310 10-04-2024 09:45:43 DKK 350