Ubekendt kunstner efter Edgar Degas (1834-1917): Balletdansere, olie på lærred, 20. årh.s sidste halvdel

Varenummer: 6431815
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK < 1.000

Sign. PN. Rammemål 66 x 56 cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:14:00