Ubekendt kunstner: Bjerglandskab i solnedgang, 19. årh.

Varenummer: 6466762
Vurdering: DKK 1.500

Olie på træplade, usign. 18 x 23,5 cm.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:34:00