Ubekendt kunstner, 19. årh: Parti fra Frederiksborg slot med legende drenge

Varenummer: 6433648
Vurdering: DKK 1.800

Olie på lærred, usign. 58 x 74 cm. Krakeleret
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 19:24:00