Ubekendt kunstner 1800-tallet, olie på lærred, 'Madonna'

Varenummer: 6437358

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 6.000

Ubekendt kunstner (19. Årh.), 'Madonna', olie på lærred, usign., 69 x 57 cm (95 x 73 cm). Fremstår senere opmalet i ene hjørne, ved hovedbeklædningen m.m.

DKK 3.000
Auktionen afsluttes:  05-03-2024 19:30:00