Ubekendt kunstner 1700 / 1800-tallet, olie på plade, motiv med adelsmand

Varenummer: 6437330
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt kunstner (18. Årh. / 19. Årh.), motiv med adelsmand, olie på plade, utydeligt signeret, 26 x 20 cm (39,5 x 34,5 cm). Rensning & evt. restaurering anbefales.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 21:04:00