Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner 1700 / 1800-tallet, olie på lærred på plade, portræt af 'Provstinde Henriette Sundorff', usign., ovalt
Varenummer
:
6437355
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
2.000
Ubekendt kunstner (18. Årh. / 19. Årh.), portræt af 'Provstinde Henriette Sundorff (f. Esmarch)', ovalt maleri - olie på lærred sat op på plade, usign., 41 x 35 cm (53 x 46 cm). Fremstår med retoucheringer ud for øret.
13-02-2024 20:57:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1447912
06-02-2024
16:02:37
1300
429844
06-02-2024
20:38:02
1200
1447912
06-02-2024
15:31:00
1100
38907
06-02-2024
14:03:57
1000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image