Ubekendt kunstner 17/18. årh: Selskabsscene, usigneret, olie på lærred.

Varenummer: 6429886
Vurdering: DKK 9.000

73 x 94 cm. Dubleret og krakeleret.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:39:00