Ubekendt engelsk1800-tals kunstner. Høns. Olie på lærred. sign.

Varenummer: 6472653

Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt engelsk kunstner. Hane og fire høns. Olie på lærred. Utydelig signatur. 1800-tallets 2. halvdel. 20x26 cm. ( 32x39 cm)

Auktionen afsluttes:  20-07-2024 17:31:06