Ubekendt Engelsk maler, håndværker portræt 19/20 årh.

Varenummer: 6466484
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt Engelsk maler, håndværker portræt, olie på lærred. Utydelig signeret. Hayward, 19/20 årh. 76 x 5 (92 x 67) cm. Nogle retoucheringer /afskalninger.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:10:49

45439 11-07-2024 18:05:11 DKK 500