Ubekendt dansk møbelproducent. Palisander sofabord

Varenummer: 6429729
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt dansk møbelproducent. Såfabord af massivt og fineret palisander. 1960'erne. L 147 cm. B 62 cm H 50 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor
Auktionen afsluttes:  16-03-2024 18:33:00