Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Ubekendt dansk møbelproducent. Palisander sofabord
Vurdering:
Ubekendt dansk møbelproducent. Såfabord af massivt og fineret palisander. 1960'erne. L 147 cm. B 62 cm H 50 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor
16-03-2024 18:33:00